FreiLacke. Více než lak – Inovace se protíná s tradicí.

 

Od roku 1926 je FreiLacke synonymem pro inovativní barvy a laky. Tuto rodinnou firmu řídí již třetí generace a v Döggingen / ve Schwarzwaldu vyvíjí více jak 500 pracovníků individuální řešení pro zákazníky z oblastí kola, výroby vozidel, strojírenství a výroby přístrojů, pro zakázkové lakovny, z oblasti funkčního nábytku, skladovací techniky, také stavebnictví a výroby sanitárních zařízení.

Jako pro moderní rodinnou firmu třetí generace je jistota hlavního sídla stejně důležitá jako distribuce do celého světa. Prostřednictvím dceřiných firem a partnerů má vždy blízko ke svému zákazníkovi v zahraničí.

Paleta výrobků jednoho z vedoucích výrobců systémových laků v Evropě obsahuje celé spektrum průmyslových laků, práškových barev a elektromáčecích laků a také Durelastic – pro povrchovou úpravu kompozit. Distribuce v zahraničí je prováděna pomocí globální sítě dceřiných společností a partnerů.

Výroba laků a látek pro povrchové úpravy je certifikovaná podle ISO 9001 a splňuje veškeré požadavky automobilového průmyslu podle ISO/TS 16949.
Ochrana životního prostředí je pro FreiLacke ústředním tématem. Proto firma sází vše na vývoj ekologických produktů, snižování emisí, obalového materiálu a odpadů, jakož i na ochranu zdrojů.

V roce 2016 byla firma FreiLacke vyznamenaná v Bádensku-Württembersku jako špičkový zaměstnavatel a s 10% podílem klade velký důraz na téma vzdělávání.

FreiLacke po celém světě. Těšíme se na Vás.
Sídla »
Společnost FreiLacke od počátku představuje odborné kompetence ve vývoji inovativních barev a laků.
Historie »
Imprese na FreiLacke
Imprese »