Servis

 
S námi zákazníci získají víc než jen správnou barvu: pro nás servis znamená nabízet vám ty nejlepší služby – pokud jde o suroviny, systémy a procesy, stejně jako při jednáních a komplexním poradenství. V rámci osobních poradenských zasedání a školení vám nabízíme nejlepší možnou podporu pro vaše aplikační řešení.

Naše nejmodernější interní zkušební laboratoř kontroluje, zda jsou naše vyráběná řešení v souladu se standardy a zda mohou být zaručeny centrální výhody, jako ochrana proti korozi, chemická a mechanická odolnost, stejně jako lehkost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. V této zkušební laboratoři se také provádějí rozsáhlé předběžné testy, které umožňují přizpůsobit naše řešení dokonale vašim procesům. Naše služby jsou doplněny testy barvy na vašem místě – zajišťujeme konzistentně vysokou kvalitu všech konkrétních řešení nátěru.

Na našem portálu naleznete ke stažení množství brožur, certifikátů, také bezpečnostních & technických listů v několika jazycích.
Ke stažení »

VOC

Volatile Organic Compounds.
VOC »
Vypočítejte náklady na nátěry pomocí kalkulačky ziskovosti a porovnejte různé systémy nátěrových hmot, abyste optimalizovali svou ziskovost.
Cenová kalkulačka »
Pomocí naší energetické kalkulačka máte své náklady na energii pevně v dohledu. Optimalizujte své náklady na energii.
Energetická kalkulačka »
První kroky k optimálnímu řešení.
Projektování zařízení »
FreiLacke Vás informuje o aktivitách ohledně evropské vyhlášky o chemikáliích “REACH”.
REACH »
Překlady pro technické a obchodní podmínky.
Slovník laků »