Impressum

Emil Frei GmbH & Co. KG
Döggingen
Am Bahnhof 6
78199 Bräunlingen

Phone: +49 (0)7707.151-0
Fax: +49 (0)7707.151-238
E-Mail: info@freilacke.de
Internet: www.freilacke.de

Právní forma: Komanditní společnost
Sídlo: Bräunlingen
Rejstříkový soud: Freiburg HRA610426

Osobně ručící společník: Emil Frei Verwaltungsgesellschaft mbH
Sídlo: Bräunlingen
Rejstříkový soud: Freiburg HRB611088

Jednatel: Dr. Rainer Frei, Hans-Peter Frei

VAT: DE141912519

Obsah

Obsah této webové stránky a poskytované informace jsou důkladně vybírány a pravidelně aktualizovány. Přesto nikdy nelze vyloučit chyby a úplnost. Firma Emil Frei GmbH & Co. KG (FreiLacke) proto záruku za aktuality, správnost a úplnost na těchto stránkách nepřebírá záruku a ponechává si právo provést bez předchozího ohlášení změny.

Internetové odkazy

Tato webová stránky může obsahovat propojení ke třetím stranám (externí internetové odkazy). FreiLacke nemá žádný vliv na aktuální nebo budoucí podobu připojených stránek. FreiLacke si nepřivlastňuje obsah externích odkazů a neručí tak za ně. Tyto podléhají samotné správě jednotlivých provozovatelů.

Ručení

Ručení FreiLacke za náhradu škod – ať z jakýchkoliv právních důvodů – je vyloučené.

Ochrana dat

Informace o vstupech na tyto webové stránky FreiLacke příležitostně automaticky sbírá, aniž by byly přiřazovány konkrétní osobě. (např. použitý vyhledávač, provozní systém, jméno domény, počet návštěvníků, délka návštěvy, prohlížené stránky).

Tyto informace použije FreiLacke pro zjišťování atraktivity webových stránek a jejich následné zlepšování.

Data vztažená na osoby (např. jméno, adresa, telefonní číslo nebo emailová adresa) shromažďuje FreiLacke jen jsou explicitně sděleny v souvislosti s registrací, poptávkou, anketou nebo podobně.

Data vztažená na osoby FreiLacke ukládá a zpracovává výhradně pro svou vlastní obsluhu, zasílání informací o produktech nebo tvorbu servisních nabídek. FreiLacke zaručuje diskrétní nakládání s veškerými údaji a to v souladu s ustanoveními o právní ochraně dat.

Autorské právo

Obsah této webové stránky je chráněný a všechna práva patří výhradně FreiLacke. Bez písemného souhlasu od FreiLacke je reprodukování za účelem podnikání nebo jiné podnikatelské použití poskyttnutého obsahu a informací, zvláště grafiky a obrázků, zakázané.

Nevzniká smluvní vztah

Užíváním webové stránky nevzniká mezi uživatelem a poskytovatelem žádný smluvní vztah. V tomto ohledu nevznikají ani žádné smluvní nebo quasi-smluvní nároky vůči poskytovateli.

Použití Google Analytics

Tento internetový výstup používá Google Analytics, služby webové analýzy společnosti Google Inc. („Google“). Google Analytics používá tzv. „Cookies“. Zde se jedná o textové soubory, které jsou ukládány ve Vašem počítači a které umožňují analýzu vstupu na web během Vaší návštěvy. Při tom se generované informace o Vaší návštěvě a Vašem používání této webové stránky přenášejí na server Googlu v USA a zde se ukládají. Pro ochranu Vašich osobních dat se IP adresy zachycují zkráceně s dodatkem „_anonymizeIP()“, takže se nelze zpětně dostat na Vaši osobu.

Google použije informace na vyhodnocení webových vstupů, aby našemu podniku poskytl zprávy o aktivitách webu a jeho využití a o službách spojených s internetem. Google tyto informace převádí na třetí stranu, nakolik je to dáno zákonem nebo data třetí strana na zakázku pro Google zpracovává. Google posbíraná data nespojují v žádném případě s jinými daty Googlu.

Instalaci Cookies můžete odpovídajícím nastavením Vašeho prohlížečového softwaru zabránit; poukazujeme však na to, že v takovém případě mohou být některé funkce této stránky omezeny. Používáním této stránky vyslovujete souhlas se zpracováním o Vás získaných dat Googlem výše popsaným způsobem a k uvedenému účelu. K uchovávání a ukládání dat je možné kdykoliv s účinností do budoucna vznést námitky.